Casa Beira Mar Villa
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Beira Mar Villa Praia Grande legfeljebb 7 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia da Aviacao, 4 km-re található.
A kiemelt elhelyezkedésnek köszönhetően a Neptune statue csaknem 25 perc sétára, a Praia do Balneário Maracanã pedig autóval hozzávetőlegesen 5 percnyi vezetésre van a nyaralótól. A szálláshely olyan wellness helyek közelében található, mint a 3 km-re található Praia Grande.
A Casa Beira Mar Villa vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Padaria Confeitaria Renata, mely brazil konyha ételeit szolgálja fel, hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára elérhető.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Beira Mar Villa milyen messze van a Congonhas repülőtértől?
A Congonhas repülőtér és a Casa Beira Mar Villa között 75 km távolság van. - ❓
A Casa Beira Mar Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Beira Mar Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Beira Mar Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Casa Beira Mar Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.